Oferta pracy na zastępstwo: pracownik działu gospodarki materiałowej

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA ZASTĘPSTWO: PRACOWNIK DZIAŁU GOSPODARKI MATERIAŁOWEJ

Poszukujemy osoby na zastępstwo na stanowisko Pracownika Działu Gospodarki Materiałowej. Praca jest zmianowa i obejmuje również płatne dyżury domowe nocne oraz w weekendy.

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie i kontrola ilościowa oraz jakościowa dostarczanych materiałów.
  • Wydawanie materiałów.
  • Dokumentowanie przychodów i rozchodów materiałów.
  • Przekazywanie dokumentów obrotu materiałowego do odpowiednich działów.
  • Kontrola stanu magazynowego i bieżąca konserwacja materiałów.
  • Prowadzenie magazynu złomu.
  • Prowadzenie sprzedaży złomu i dokumentacji odpadów.
  • Współpraca w zakresie gospodarki odpadami.
  • Dbanie o czystość i sprawność narzędzi.
  • Wydawanie i przyjmowanie narzędzi.
  • Konserwacja narzędzi i prowadzenie ewidencji.
  • Kontrola stanu magazynowego narzędzi.
  • Dbałość o porządek w magazynie.

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
  • Znajomość pakietu MS Office.

CO OFERUJEMY?

Zespół i wsparcie:

  • Nasi pracownicy mogą liczyć na pomoc i wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów.

Bezpieczeństwo i zdrowie:

  • Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, zapewniając im niezbędne środki ochrony osobistej.
  • Stosujemy się do wszelkich norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy, aby minimalizować ryzyko wypadków i zapewnić pracownikom bezpieczne warunki do wykonywania ich obowiązków.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie, wyślij swoje CV na adres: [rekrutacja@wodnik.pl].

Dokument utworzył Budrewicz-Śliwa Dorota dnia 2024-07-16 10:13:18
Opublikował: Budrewicz-Śliwa Dorota dnia 2024-07-16 10:13:18
Wyświetleń: 3