Rekrutacja na stanowisko Maszynista oczyszczalni ścieków

Zostań częścią naszego zespołu 
– pracuj w PWiK "WODNIK" Spółka z o.o.!

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WODNIK” Sp. z o.o., poszukuje pracowników na stanowisko:

MASZYNISTA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

2 wakaty !

Miejsce pracy:

Miejska Oczyszczalnia Ścieków w Jeleniej Górze

Zakres zadań:

 1. Nadzór nad poprawnym działaniem maszyn i urządzeń oraz obiektów technologicznych
 2. Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń technologicznych
 3. Zgłaszanie awarii oraz usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń technologicznych
 4. Utrzymanie wszystkich urządzeń, maszyn  oraz miejsca pracy w czystości
 5. Prowadzenie zapisów w książce eksploatacji oczyszczalni dotyczących stanu technicznego i technologicznego urządzeń oczyszczalni ścieków oraz podjętych czynności eksploatacyjnych. 

Wymagania:

 • preferowane doświadczenie w pracy z obsługą maszyn i narzędzi
 • umiejętność pracy w zespole
 • dyspozycyjność i zaangażowanie

Dodatkowym atutem jest posiadanie uprawnień SEP

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Jesteśmy firmą, która nie tylko dba o jakość życia mieszkańców, ale także troszczy się o swoich pracowników. W "WODNIK" Spółka z o.o. w Jeleniej Górze, wiemy, że to nasi pracownicy są kluczem do naszego sukcesu. Dlatego stworzyliśmy przyjazne i inspirujące środowisko pracy,
w którym każdy może się rozwijać i czuć się doceniony.

Co sprawia, że praca w PWiK "WODNIK” sp. z o.o. to wspaniała możliwość?

 1. Kultura firmowa: Wierzymy, że atmosfera pracy ma ogromne znaczenie. Nasz zespół to grupa utalentowanych, zmotywowanych i pomocnych ludzi, którzy wspierają się nawzajem. Szanujemy różnorodność, a każdy pracownik jest mile widziany, bez względu na wiek, płeć czy pochodzenie.
 2. Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym: Wiemy, że zdrowa równowaga między pracą a życiem osobistym jest kluczowa dla szczęścia i wydajności.
 3. Rozwój zawodowy: W naszym przedsiębiorstwie inwestujemy w rozwój pracowników. Oferujemy szkolenia, warsztaty, aby nasi pracownicy mogli stale poszerzać swoje umiejętności i osiągać swoje cele zawodowe.
 4. Uznawanie osiągnięć: Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników. Regularnie uznajemy ich osiągnięcia i wkład w naszą firmę.
 5. Zdrowie i dobrostan: Dbałość o zdrowie naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Oferujemy pakiet świadczeń socjalnych oraz dostęp do pakietów medycznych.
 6. Ekologiczne podejście: Podobnie jak dbamy o środowisko naturalne w naszej działalności, tak samo dbamy o środowisko pracy. Wprowadzamy ekologiczne rozwiązania, które pozwalają nam tworzyć miejsce pracy przyjazne dla zdrowia
  i środowiska.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, gdzie liczy się każdy pracownik i w którym zadbamy o Twój rozwój i dobrostan, dołącz do "WODNIK" Spółka z o.o. w Jeleniej Górze! Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o składanie aplikacji (CV) wraz z wypełnioną Klauzulą RODO drogą mailową na adres kadry@wodnik.net.pl do dnia 25.08.2023 r. z dopiskiem „rekrutacja". Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami, celem zaproszenia na rozmowę.

 


Dokument utworzył Budrewicz-Śliwa Dorota dnia 2023-07-24 14:26:37
Opublikował: Budrewicz-Śliwa Dorota dnia 2023-07-24 14:27:45
Wyświetleń: 3